Z największą starannością

Jak pakujemy? Z największą starannością

W trakcie pakowania naszych paczek nie uznajemy kompromisów. Solidny, twardy karton, foliowe wypełniacze oraz dodatkowa folia ochronna gwarantują, że Twoje zakupy dojadą do Ciebie w nienaruszonym stanie. Każda wysyłana przez nas paczka jest pakowana tak, jakbyśmy pakowali ją dla siebie.

Dla firm

Lubimy dobre rzeczy

Tak jak Ty uwielbiamy rozpakowywać swoje wyczekiwane paczki. Zadbaliśmy o to, aby dać Ci maksymalną dawkę radości. A pudełko zatrzymaj, nie wyrzucaj go. Przyda Ci jako schowek na przeróżne ważne dla Ciebie przedmioty. Dzięki temu jak bardzo jest charakterystyczny, nigdy nie umknie Twojej uwadze.

Dbamy o każdą paczkę

Nasze pudełko wysyłkowe jest bardzo charakterystyczne. Jego barwa oraz taśma ostrzegawcza uświadamiają kurierów, że należy się z nim obchodzić bardzo ostrożnie. Dzięki temu zminimalizowaliśmy liczbę paczek zniszczonych podczas transportu.

Nasze pudełko wysyłkowe jest bardzo charakterystyczne. Jego barwa oraz taśma ostrzegawcza uświadamiają kurierów, że należy się z nim obchodzić bardzo ostrożnie - ZielonyTarg.pl
Nasze pudełko wysyłkowe jest bardzo charakterystyczne. Jego barwa oraz taśma ostrzegawcza uświadamiają kurierów, że należy się z nim obchodzić bardzo ostrożnie - ZielonyTarg.pl

Jesteśmy EKO

Dbamy o środowisko. Kochamy wszystko co dała nam natura i pragniemy zadbać o nią dla kolejnych pokoleń. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie unikalne pudełko wysyłkowe, które idealnie nada się również jako pojemnik do przechowywania najróżniejszych rzeczy.

Nam dobrze służy jako stend ;-)

Logo ZielonyTarg.pl Nie masz jeszcze konta? Dołącz do nas! i odbierz swoje 10% rabatu na pierwsze zakupy!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl