Z największą starannością

Jak pakujemy? Z największą starannością

W trakcie pakowania naszych paczek nie uznajemy kompromisów. Solidne, unikalne pudełko, przyjazne środowisku wypełniacze oraz dodatkowa folia ochronna gwarantują, że Twoje zakupy dojadą do Ciebie w nienaruszonym stanie. Każda wysyłana przez nas paczka jest pakowana tak, jakbyśmy pakowali ją dla siebie. W przypadku mniejszych zamówień również używamy ekologicznych opakowań kartonowych.

Dla firm

Lubimy dobre rzeczy

Tak jak Ty uwielbiamy rozpakowywać swoje wyczekiwane paczki. Zadbaliśmy o to, aby dać Ci maksymalną dawkę radości. Nasze pudełko, w które pakujemy większe zamówienia zatrzymaj, nie wyrzucaj go. Przyda Ci się jako schowek na przeróżne ważne dla Ciebie przedmioty. Dzięki temu jak bardzo jest charakterystyczny, nigdy nie umknie Twojej uwadze.

Dbamy o każdą paczkę

Nasze pudełko wysyłkowe jest bardzo charakterystyczne. Jego barwa oraz taśma ostrzegawcza (za wyjątkiem Poczty Polskiej) uświadamiają kurierów, że należy się z nim obchodzić bardzo ostrożnie. Dzięki temu zminimalizowaliśmy liczbę paczek zniszczonych podczas transportu do 0,6%.

Nasze pudełko wysyłkowe jest bardzo charakterystyczne. Jego barwa oraz taśma ostrzegawcza uświadamiają kurierów, że należy się z nim obchodzić bardzo ostrożnie - ZielonyTarg.pl
Nasze pudełko wysyłkowe jest bardzo charakterystyczne. Jego barwa oraz taśma ostrzegawcza uświadamiają kurierów, że należy się z nim obchodzić bardzo ostrożnie - ZielonyTarg.pl

Jesteśmy EKO

Dbamy o środowisko. Kochamy wszystko co dała nam natura i pragniemy zadbać o nią dla kolejnych pokoleń. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie unikalne pudełko wysyłkowe, które idealnie nada się również jako pojemnik do przechowywania najróżniejszych rzeczy. Nasze pudełko używamy do nieco większych zamówień, ze względu na swoje rozmiary.

Nam dobrze służy jako stend ;-)

Logo ZielonyTarg.pl Nie masz jeszcze konta? Dołącz do nas! i odbierz swoje 10% rabatu na pierwsze zakupy!
Sprawdź nasze opinie!
00:00
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl