Witaj na Zielonym Targu!

Witaj na Zielonym Targu!

W czasach, gdy kawę podawano u nas w szklance z łyżką na sztorc, herbata była tylko czarna, a yerbę brano za majeranek w strojnym opakowaniu, nikt wtedy jeszcze nie spodziewał się tak nagłej rewolucji w branży kiperów i baristów... Gorzka kawa na stacji benzynowej, a do niej cukier "trzcinowy", który swój brąz miał jedynie z barwiącego go karmelu; herbata ze sztucznym aromatem jeżyny czy pigwy wprost z tablicy Mendelejewa... coś tu było nie tak…

O Zielonym Targu

O Zielonym Targu

Jednak z biegiem czasu wśród pogoni za klientem dla Polskiej Roboty, zatrzymując się w kafejkach, by podładować akumulatory łykiem czegoś dobrego, piliśmy coraz to ciekawsze gatunki kaw. Zapytaliśmy więc sami siebie: kto poda ci lepsza kawę niż ty sam?!

Początek...

Tym sposobem trzech stwórców Polskiej Roboty postanowiło swoim zamiłowaniem do gorących trunków dzielić się z resztą świata:

  • Arek fan aromatycznej Yerba Mate
  • Radek entuzjasta herbaty w każdej ilości
  • Bartek wielbiciel niekwaśnych w smaku kaw

Gdy już wiedzieliśmy, że to zamiłowanie nie będzie jedynie opowiadaniem o magicznych napojach, szybko okazało się, że trzeba wykorzystać doświadczenia z naszych zamiłowań oraz to wspólne z Polskiej Roboty. Nadszedł więc czas na zupełnie inną sprzedaż - ekologiczny, internetowy sklep z zdrową herbatą, organiczną Yerbą  i najlepszą kawą!

Gdy już wiedzieliśmy, że to zamiłowanie nie będzie jedynie opowiadaniem o magicznych napojach... ZielonyTarg.pl
U nas znajdziesz się w centrum ogromnego świata kaw, Yerby, herbat

Zatem witamy cię na Zielonym Targu!

U nas znajdziesz się w centrum ogromnego świata kaw, Yerby, herbat oraz potrzebnych im akcesoriów. Znajdziesz tu produkty dobrze wszystkim znane i lubiane jak również wyszukane i wysublimowane produkty, których próżno szukać w innych sklepach. Lubimy nowości jak i dobre klasyki, dlatego zawsze damy ci świeży wybór. Sam wybierz dokładnie jakiej yerby czy herbaty  napijesz się niebawem w swoim domu i biurze. Ale to nie wszystko, nasz doświadczony barista podpowie również, jakie akcesoria są najlepsze dla twojej kawy i zasugeruje, które spośród nich wybrać.

Życzymy udanych zakupów!

Zrób coś dla siebie! Czas na relaks z filiżanką w dłoni!

Logo ZielonyTarg.pl Nie masz jeszcze konta? Dołącz do nas! i odbierz swoje 10% rabatu na pierwsze zakupy!
{nocache:8f065a53a097dd4a68bfe98e05183a76#0}
Sprawdź nasze opinie!
00:00
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl