Dla krwiodawców

Oddajesz regularnie krew? Weź udział w naszej akcji zniżki dla krwiodawców. Twoja ulubiona kawa, herbata czy yerba mate z wyjątkowym rabatem 10% na całe zakupy! Poniżej dowiesz się jak otrzymać swój indywidualny rabat, oraz skąd wzięła się ta inicjatywa. 

Zniżki dla krwiodawców - kawa, herbata, yerba mate

Wszystkich gorąco zachęcamy do regularnego i honorowego oddawania krwi, gdyż krew to jeden z najpiękniejszych ,,darów życia”. Cała ekipa Zielonego Targu oddaje regularnie krew, stąd pomysł wsparcia krwiodawców wzbudził pełen entuzjazm. Od maja 2019 roku ZielonyTarg.pl dumnie wspiera Akcję Dawcom w Darze mającą na celu promowanie honorowego krwiodawstwa. 

Pragnąc aktywnie wzmacniać tą wspaniałą ideę i akcję, sklep ZielonyTarg.pl przygotował specjalne, indywidualne zniżki dla wszystkich swoich klientów, którzy są krwiodawcami.

Wszystkim krwiodawcom, którzy zarejestrowali się oraz zrobili kiedykolwiek i jakiekolwiek zakupy na Zielonym Targu wysyłamy indywidualny kod rabatowy przynależny do konta w naszym sklepie: 

KOD zniżkowy dla krwiodawców to -10% na wszystkie produkty w sklepie ZielonyTarg.pl, również na te będące w promocji, czy nowości. Po prostu wszystkie.

Jedynym warunkiem na otrzymanie rabatu przynależnego dla krwiodawców, oczywiście poza byciem klientem Zielonego Targu, jest wysłanie na krewniacy@zielonytarg.pl zdjęcia lub skanu pierwszej strony legitymacji Honorowego Dawcy Krwi, abyśmy mogli przydzielić kod rabatowy dla danego krwiodawcy do jego konta w naszym sklepie.

Na końcu wiadomości dopisz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polska Robota Sp. z o. o. w celu przeprowadzenia weryfikacji danych zawartych w legitymacji Honorowego Dawcy Krwi.

Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące i uściślające nasze zniżki dla krwiodawców lub pomysły, jak moglibyśmy jeszcze w inne ciekawe sposoby umacniać ideę honorowego krwiodawstwa Prosimy pisać do nas na maila: krewniacy@zielonytarg.pl lub zadzwońcie do nas na numer 576 770 555.

Zapraszamy do odwiedzania naszego wyjątkowego zakątka smaków z całego świata.

 
Logo ZielonyTarg.pl Nie masz jeszcze konta? Dołącz do nas! i odbierz swoje 10% rabatu na pierwsze zakupy!
{nocache:8f065a53a097dd4a68bfe98e05183a76#0}
Sprawdź nasze opinie!
00:00
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl